ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

Koszty związane z finansowaniem w branży energetycznej
10.07.2013r. 14:10

Przedsiębiorcy działający w branży energetycznej często stają przed problemami związanymi z podatkowym traktowaniem kosztów finansowania. Podstawowe pytania, związane z takimi kosztami to: czy dany koszt stanowi koszt uzyskania przychodu (KUP), czy też istnieją wątpliwości co do jego związku z przychodami spółki, czy koszt powinien być rozpoznawany na bieżąco, czy też zwiększać wartość początkową środka trwałego (lub wartości niematerialnych i prawnych - WNiP), czy – w przypadku kosztów niezaliczanych do wartości początkowej – należy je rozpoznawać jednorazowo, czy też rozłożyć ich rozpoznanie w czasie?
Autor: Monika Ławnicka, doradca podatkowy, Accreo
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE