ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

Jest jak jest ale spróbujmy to zmienić
26.03.2013r. 13:08

Jerzy Łaskawiec
Uczestniczyłem ostatnio w kilku wydarzeniach związanych z omawianiem sytuacji obecnej i przyszłości w polskiej energetyce i ciepłownictwie. Osoby z kierownictwa dużych grup energetycznych po raz pierwszy wypowiedziały się tak jednoznacznie w kwestii ekonomiki podejmowanych inwestycji w aktywa trwałe.
(„Energetyka Cieplna i Zawodowa” – nr 3/2013)
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


KOMENTARZE ( 3 )


Autor: Energetyk_77 26.03.2013r. 18:49
Rozwiązaniem ma być "protektorat państwa" czyli subsydiowanie energetyki. Marzy się powrót do PRL. A może panie prezesie trzeba wprowadzić regulacje, w których komercyjne firmy będą działać dla zysku przy okazji zapewniając bezpieczeństwo?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ... dodając 27.03.2013r. 07:05
... padlinę do kiełbasy (to taka przenośnia)
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Odbiorca 27.03.2013r. 09:27
Co Ci się młody człowieku nie podoba w protektoracie państwa nad ostatnią w tym kraju strategiczną dla bezpieczeństwa państwa branżą. Jeżeli Twoja wizja państwa wygląda tak, że ono nie angażuje się w nic to wytłumacz mi po co nam ten sztab urzędników pochłaniających moje podatki? Roxejrzyj się po Europie i zobacz w jakich silnych gospodarczo krajach państwo odpuściło sobie energetykę i gdzie szewcy albo telefoniarze nią zarządzają? Pogoń za kasą przesłoniła Wam inne cele społeczne tylko dlatego, że nie potraficie ich przeliczyć na pieniądze a czasami ich wartość jest większa niż wartoś konta w banku.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE