ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KALENDARIUM WYDARZEŃ
PKN Orlen - Raport za 4. kwartał 2020 roku

Kiedy: 4 luty 2021
Miejsce:
Organizator: PKN Orlen
PKN Orlen - Raport roczny za 2020 rok

Kiedy: 15 marzec 2021
Miejsce:
Organizator: PKN OrlenSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wzrost kursu akcji Photon Energy w debiucie na rynku głównym GPW
05.01.2021r. 09:11

Kurs akcji Photon Energy wzrósł w debiucie na rynku głównym GPW o 1,3 proc. do 15,50 zł. Spółka notowana była wcześniej na rynku alternatywnym NewConnect. Zmianie notowań nie towarzyszy emisja ani sprzedaż akcji.
Photon Energy zadebiutował we wtorek nie tylko na rynku głównym GPW, ale również w Pradze. Przed wejściem na rynki regulowane akcje Photon Energy były notowane na rynkach NewConnect w Warszawie i Free Market w Pradze.

Spółka oczekuje, że notowania na rynkach regulowanych zwiększą płynność obrotów i pozwolą zdywersyfikować bazę inwestorów spółki.
- Przejście na główne rynki giełd w Warszawie i Pradze jest istotnym elementem zwiększenia płynności notowań i daje możliwość szerszemu gronu inwestorów instytucjonalnych do inwestycji w spółkę będącą częścią światowego zwrotu w kierunku odnawialnej energii i oferującej technologie oczyszczania wody. Posiadając 12-letnie doświadczenie, cieszymy się, że możemy kontynuować dynamiczny wzrost w sektorze odnawialnych źródeł energii, rozwiązaniach zapewniających czystą wodę, ale także jako spółka - komentuje Georg Hotar, CEO Photon Energy.

Photon Energy to dostawca rozwiązań fotowoltaicznych. Firma ma swoją siedzibę w Amsterdamie oraz posiada oddziały w Europie i Australii. Od powstania w 2008 r. spółka zbudowała i oddała do użytku na dwóch kontynentach elektrownie słoneczne o łącznej mocy ponad 80 MWp, z czego 57,1 MWp należy do jej portfela.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE