ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KALENDARIUM WYDARZEŃ
PKN Orlen - Raport za 4. kwartał 2020 roku

Kiedy: 4 luty 2021
Miejsce:
Organizator: PKN Orlen
PKN Orlen - Raport roczny za 2020 rok

Kiedy: 15 marzec 2021
Miejsce:
Organizator: PKN OrlenSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Columbus Energy przyjął program emisji zielonych obligacji
04.01.2021r. 06:20

Columbus Energy przyjął program emisji zielonych obligacji o wartości do 200 mln zł - poinformowała spółka w komunikacie. Umowę w tej sprawie zarząd Columbus Energy zawarł z DM BOŚ.
Obligacje będą emitowane w jednej lub kilku seriach. Wartość nominalna pierwszej serii obligacji emitowanych w ramach programu będzie nie mniejsza niż 30 mln zł.

Zgodnie z założeniami, obligacje będą oferowane inwestorom kwalifikowanym i wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu na Catalyst.
Termin wykupu obligacji nie będzie dłuższy niż 4 lata, obligacje będą emitowane jako niezabezpieczone, odsetki będą wypłacane w okresach półrocznych lub kwartalnych.

DM BOŚ pełnić będzie funkcję organizatora emisji, dealera, agenta kalkulacyjnego oraz agenta dokumentacyjnego.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE