ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KALENDARIUM WYDARZEŃ
PKN Orlen - Raport za 4. kwartał 2020 roku

Kiedy: 4 luty 2021
Miejsce:
Organizator: PKN Orlen
PKN Orlen - Raport roczny za 2020 rok

Kiedy: 15 marzec 2021
Miejsce:
Organizator: PKN OrlenSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG zawarł aneks wydłużający trwanie programu emisji obligacji do 28 X 2025 r.
28.10.2020r. 15:49

PGNiG zawarł aneks do umowy dotyczącej programu emisji obligacji na kwotę do 5 mld zł wydłużający czas trwania tego programu do 28 października 2025 r. - podała spółka w komunikacie.
Organizatorami emisji są ING Bank Śląski, Bank Polska Kasa Opieki, Bank Handlowy w Warszawie oraz Bank BNP Paribas Bank Polska.

PGNiG ustanowił 5-letni program emisji obligacji o wartości do 5 mld zł 21 grudnia 2017 r.

W ramach programu PGNiG może emitować obligacje z terminem zapadalności do 10 lat o oprocentowaniu stałym lub zmiennym lub jako obligacje zerokuponowe, w trybie oferty publicznej albo w trybie oferty niepublicznej.
Obligacje mogą zostać wprowadzone do alternatywnego systemu obrotu Catalyst.

Celem emisji jest uzyskanie środków na zaspokojenie bieżących potrzeb finansowych związanych z realizacją strategii grupy.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE