ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Columbus Energy dostał pożyczkę od akcjonariusza na finansowanie inwestycji PV
08.10.2020r. 11:35

Columbus Energy zawarł umowę, na podstawie której uzyskał prawo do pożyczki w łącznej wysokości 110 mln zł, z przeznaczeniem na realizację inwestycji w projekty farm fotowoltaicznych - podała spółka w komunikacie.
Jak podano, umowa została zawarta z podmiotem prawa handlowego powiązanym z członkiem rady nadzorczej Columbus, będącym jednocześnie akcjonariuszem spółki posiadającym powyżej 5 proc. w głosach na walnym Columbus.

Pożyczka zostanie wypłacana w transzach, każdorazowo na wniosek Columbus. Wniosek o wypłatę pierwszej transzy w wysokości 48,6 mln zł został skierowany do pożyczkodawcy.
Pożyczka jest oprocentowana według rocznej stopy procentowej stanowiącej sumę WIBOR 3M oraz marży w wysokości 4,25 proc. w skali roku.

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: akcjonariusz 08.10.2020r. 12:14
Komunikat jak to komunikat. Pojawia się pytanie jakie przesłanki sprawiły, że spółka o kapitalizacji około... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: analityk 08.10.2020r. 16:27
to już weszło w krew w Columbusie. Mało kto pewnie pamięta jak jeszcze mało komu znany, ale dobrze zapowiadający się... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE