ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

ZE PAK oszacował rezerwę na restrukturyzację zatrudnienia w grupie
17.09.2020r. 12:37

ZE PAK szacuje rezerwy związane z restrukturyzacją zatrudnienia w PAK KWB Konin, PAK KWB Adamów oraz PAK Górnictwo na łącznie 2,8 mln zł - podała spółka w komunikacie.
Jak podano, na PAK KWB Konin przypada 1 mln zł, na PAK KWB Adamów 0,7 mln zł, a na PAK Górnictwo 1,1 mln zł.

"Ostateczne dane w zakresie wysokości zawiązanych rezerw oraz wpływu restrukturyzacji zatrudnienia na wyniki finansowe zostaną podane w sprawozdaniach finansowych spółki" - podała spółka.
W sierpniu grupa informowała o planach przeprowadzenia zwolnień grupowych, które miały objąć w PAK KWB Konin maksymalnie 80 pracowników, a w PAK Górnictwo maksymalnie 129 pracowników. Wcześniej, w maju, ZE PAK informował, że planuje od początku lipca do końca października 2020 roku zwolnić w PAK KWB Adamów maksymalnie 111 pracowników.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: antymonopol 17.09.2020r. 17:45
Węgiel jest schyłkowy.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE