ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Walne Zgromadzenie Enei zdecydowało w sprawie podziału zysku
31.07.2020r. 06:28

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Enei, które obradowało w czwartek 30 lipca 2020 r., podjęło między innymi uchwałę w sprawie podziału zysku netto za ubiegły rok.
Zgodnie z uchwałą ZWZ Enei, zysk netto za 2019 r. w kwocie 283,331 mln zł zostanie w całości przeznaczony na zwiększenie kapitału rezerwowego z przeznaczeniem na finansowanie inwestycji.
Zyski z lat 2017-2018 Enea przeznaczała również w całości na finansowanie inwestycji poprzez zwiększenie kapitału rezerwowego.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Piotr von Wrocek 31.07.2020r. 12:43
A co z podziałem straty za Ostrołękę C? - jest wyrok Sądu
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE