ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wyższa marża downstream Orlenu w styczniu
04.02.2020r. 14:52

Modelowa marża downstream PKN Orlen w styczniu 2020 r. wzrosła do 8,5 USD na baryłce z 7,5 USD na baryłce miesiąc wcześniej - poinformował PKN Orlen na stronie internetowej.
Modelowa marża rafineryjna plus dyferencjał Brent/Ural wyniosła w styczniu 4,2 USD na baryłce wobec 3,3 USD na baryłce w grudniu. Sam dyferencjał Brent/Ural wyniósł 2,2 USD na baryłce wobec 3 USD miesiąc wcześniej.

Modelowa marża petrochemiczna grupy PKN w styczniu wzrosła do 762 euro za tonę z 754 euro w grudniu.
Koncern poinformował też, że w styczniu 2020 roku średnia cena baryłki ropy Brent wyniosła 63,5 USD wobec 67 USD w grudniu.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE