ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KALENDARIUM WYDARZEŃ
PGE Polska Grupa Energetyczna - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 28 maj 2019
Miejsce:
Organizator: PGE Polska Grupa Energetyczna
Enea - Raport za I kwartał 2019 roku

Kiedy: 29 maj 2019
Miejsce:
Organizator: EneaSERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGNiG rozmawia z bankami o refinansowaniu ponad 7 mld zł długu
14.03.2019r. 15:00

PGNiG prowadzi rozmowy z grupą banków dotyczące refinansowania zadłużenia zapadającego w 2020 roku o wartości około 7 mld zł - powiedział dziennikarzom wiceprezes spółki Michał Pietrzyk.
"Pracujemy nad refinansowaniem długu o wartości około 7 mld zł zapadającego w połowie 2020 roku. Jesteśmy w tej sprawie w dosyć zaawansowanych rozmowach z bankami, z którymi stale współpracujemy" - powiedział Pietrzyk podczas czwartkowej konferencji prasowej.

"Zakładamy, że podpisanie umów z bankami nastąpi w trzecim kwartale 2019 roku" - dodał.
Pietrzyk wskazał, że zapadające zadłużenie to obligacje gwarantowane, natomiast PGNiG chce je zamienić na kredyt bankowy.

"Zakładamy, że kredyt może mieć wartość wyższą niż zapadające zadłużenie i wyniesie około 10 mld zł" - powiedział wiceprezes PGNiG.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE