ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Prezes PGNiG: Udział segmentu poszukiwanie i wydobycie w wynikach na poziomie 60 proc. to właściwa proporcja
13.11.2017r. 11:34

PGNiG ocenia, że udział segmentu poszukiwanie i wydobycie w wynikach grupy na poziomie 60-proc. to właściwa proporcja, która prawdopodobnie utrzyma się w dłuższym czasie - powiedział Piotr Woźniak, prezes spółki.
"Około 60 proc. udziału segmentu poszukiwanie i wydobycie w naszych wynikach to właściwa proporcja i prawdopodobnie utrzyma się ona w dłuższym czasie" - powiedział prezes.
Po trzech kwartałach 2017 roku udział segmentu poszukiwanie i wydobycie w wyniku EBITDA grupy PGNIG wynosi 58 proc. Przed rokiem udział ten sięgał 36 proc.
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE