ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

BGK nie wyklucza udzielenia finansowania hybrydowego innym firmom energetycznym
06.09.2017r. 10:57

BGK nie wyklucza udzielenia finansowania hybrydowego innym firmom energetycznym - poinformował podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Wojciech Hann, członek zarządu BGK.
"Jesteśmy otwarci na rozmowy z innymi firmami energetycznymi" - powiedział Hann na konferencji po podpisaniu umowy z Tauronem na emisję obligacji hybrydowych o wartości 400 mln zł.

"BGK jest gotowe i jest zdolne do finansowania energetyki" - dodał.

W środę Tauron zawarł z BGK umowę na finansowanie o wartości 400 mln zł poprzez emisję obligacji hybrydowych.
Program emisji obligacji podporządkowanych przewiduje możliwość realizowania emisji w kilku seriach przez prawie dwa lata od momentu podpisania umów, a więc do 30 czerwca 2019 r.

Okres finansowania wynosi 12 lat od daty emisji, przy czym pierwsze 7 lat to tzw. non-call period.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE