ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREFinanse w Energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

DM BOŚ podniósł cenę docelową Lotosu
10.07.2017r. 08:23

DM BOŚ, w raporcie z 2 lipca, podniósł cenę docelową Lotosu z 74,5 zł do 75,5 zł oraz podtrzymał rekomendację "kupuj".
Raport wydano przy kursie 51 zł.

"Walory Lotosu należą do grona preferowanych przez nas spółek i sądzimy, że większość inwestorów nie docenia potencjału spółki w zakresie generowania EBITDA w dłuższym okresie" - napisano w uzasadnieniu raportu.
Analitycy szacują, że w II kwartale skorygowana EBITDA wg. LIFO wyniosła ok. 500 mln zł, w porównaniu do 535 mln zł rok temu.

"Nasze krótkoterminowe i długoterminowe prognozy wyników finansowych uległy marginalnym zmianom. Podtrzymujemy długoterminową prognozę powtarzalnej średniocyklicznej EBITDA wg LIFO w wysokości 3 mld zł" - napisano.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE